Kennissessie vakbeurs Houtbouw
Brabanthallen Den BoschVan 23 tot en met 25 mei a.s. vindt de vakbeurs Houtbouw plaats in de Brabanthallen in Den Bosch.
Hét event voor innovatieve oplossingen in hout en hybride bouw. Op de beursvloer laten leveranciers en koplopers uit dit deel van de bouw hun oplossingen zien en in de theaters informeren experts bezoekers over de meest actuele en relevante ontwikkelingen.
Onze experts Larson van Dijk, Marjon van Harten en Saskia Hegeman delen op donderdag 25 mei van 14.00 uur tot 15.30 uur in het theater hun kennis over “De bouwfysische uitdagingen in houtbouw: akoestiek, brandveiligheid en binnenklimaat.”
Inhoud kennissessie
Bouwen in hout is een goede ontwikkeling. Het helpt bij het bereiken van de klimaatdoelen. Hout kent zijn voordelen maar ook zijn aandachtspunten. Zeker als het gaat om akoestiek, brandveiligheid en binnenklimaat. Onze experts gaan hier dieper op in en bespreken o.a. de volgende vragen en uitdagingen:
* akoestiek en laagfrequent geluid zijn in houtbouw een échte uitdaging
* zijn de getallen in de regelgeving, bij bouwen met hout, wel de juiste?
* hoe zit met de brandveiligheid, de snelheid en intensiteit van de brand bij bouwen met hout?
* detaillering… Maak het maar én luchtdicht én brandveiligheid én akoestisch ontkoppeld én het liefst ook nog losmaakbaar.
Aanmelden
Zorg dat je erbij bent en meld je GRATIS aan.
Meer weten over de vakbeurs Houtbouw? Kijk dan hier.