Wij zoeken nieuwe collega's
Bekijk alle vacatures

Avatar Praktijkdag parkeergaragesAfgelopen dinsdag 17 juni was de 2de editie van de Praktijkdag duurzame brandveiligheid in Parkeergarages. Met  presentaties over blustechnieken en ventilatie in parkeergarages en over hoe brandschade in een parkeergarage te behandelen. Daarnaast werd er ook gesproken over de repressieve brandinzet en het bouwbesluit en over robuuste brandbeveiligingsconcepten voor parkeergarages.

De praktijkmiddag liep parallel aan de Nationale Parkeerdag 2014 die op dezelfde locatie werd georganiseerd. Aan het eind van de dag was er een gezamenlijk deel met een paneldiscussie. De dag werd feestelijk afgesloten met Parkeerlied door dagvoorzitter Chantal Verspaille: schepen mobiliteit en ruimtelijke planning van de stad Leuven.

Ruud van Herpen in paneldiscussieHieronder een overzicht van de presentaties :

  • Unica_Brandveiligheid in parkeergarages_Sprinklers en Watermist
  • HCPS_Parkeergarageventilatie
  • Universiteit Gent_Analyse en voorspelling van brand in parkeergarages
  • Belfor_Brand in een parkeergarage, en dan
  • NiemanRI_Respressieve brandinzet
  • NiemanRI_Robuuste brandveiligheidsconcepten

 

Deze presentaties zijn op te vragen bij nku@nieman.nl. Ook uw een vraag of opmerking over de praktijkdag duurzame brandveiligheid van parkeergarages graag mailen aan nku@nieman.nl

Duurzame autoPraktijkdag parkeergarages